HSCDANN1.6BAAA5
Partnumber:
HSCDANN1.6BAAA5
Manufacturer:
HONEYWELL
products.category:
IC CHIPS
Availability:
100000 in stock
Package
Pressure Sensor 0.5V to 4.5V 0bar to 1.6bar Absolute Medical 8-Pin DIP Module