HSCMAND060PGSA3
Partnumber:
HSCMAND060PGSA3
Manufacturer:
Honeywell
products.category:
MODULES
Availability:
10032 in stock
Package
Pressure Sensor 0psi to 60psi Gage Medical 8-Pin SMD Module