HSCMLNN250MG6A3
Partnumber:
HSCMLNN250MG6A3
Manufacturer:
Honeywell
Availability:
10000 in stock
Package
Board Mount Pressure Sensor 0bar to 0.25bar Gage Medical 8-Pin SMD Module