HV0810-2R7105-R
Partnumber:
HV0810-2R7105-R
Manufacturer:
Eaton
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Supercap 1F 2.7V -10% to 30% (8.5 X 13.5mm) Radial Aluminum Cylindrical Can 3.5mm 10uA 0.2 Ohm 1000h 65°C Bulk