HV1625-2R7256-R
Partnumber:
HV1625-2R7256-R
Manufacturer:
Eaton
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Supercap 25F 2.7V -10% to 30% (16.5 X 28.4mm) Radial Aluminum Cylindrical Can 7.5mm 45uA 0.027 Ohm 1000h 65°C Bulk