HV2220Y102KXVATHV
Partnumber:
HV2220Y102KXVATHV
Manufacturer:
Vishay
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 0.001uF 4000V X7R 10% Pad SMD 2220 125°C T/R