HV733ATTE1004D
Partnumber:
HV733ATTE1004D
Manufacturer:
KOA Speer Electronics
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 2512 1M Ohm 0.5% 1W ±100ppm/°C Pad SMD T/R