HVCB2010FDL500K
Partnumber:
HVCB2010FDL500K
Manufacturer:
Stackpole Electronics, Inc
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 2010 500K Ohm 1% 1W ±200ppm/°C Pad SMD T/R