HVF2512T5002FE
Partnumber:
HVF2512T5002FE
Manufacturer:
Ohmite Mfg Co
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
1226 in stock
SKU:
HVF2512T5002FE
Package
Res Thick Film 2512 50K Ohm 1% 1W ±100ppm/°C Pad SMD Bulk