HVR3700006044FR500
Partnumber:
HVR3700006044FR500
Manufacturer:
Vishay
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Metal Film 6.04M Ohm 1% 0.5W(1/2W) ±200ppm/°C Conformal Coated AXL T/R