HWS1500-48/HD
Partnumber:
HWS1500-48/HD
Manufacturer:
TDK-Lambda Americas
products.category:
others
Availability:
10000 in stock
Package
AC/DC Power Supply Single-OUT 48V 32A 1.536KW