I547-2P3-40.000Mhz
Partnumber:
I547-2P3-40.000Mhz
Manufacturer:
ILSI America
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Oscillator TCXO 40MHz ±2ppm (Tol) ±2ppm (Stability) 10pF Clipped Sinewave 3.3V 4-Pin CSMD T/R