I6A24014A033V-001-R
Partnumber:
I6A24014A033V-001-R
Manufacturer:
TDK-Lambda Americas
products.category:
MODULES
Availability:
10000 in stock
Package
Module DC-DC 1-OUT 3.3V to 24V 14A 250W 8-Pin 1/16-Brick