IAUC100N04S6N022
Partnumber:
IAUC100N04S6N022
Manufacturer:
INFINEON TECHNOLOGIES AG
products.category:
IC CHIPS
Availability:
100000 in stock
Package
Trans MOSFET N-CH 40V 100A Automotive AEC-Q101 8-Pin TDSON EP T/R