IAUC41N06S5L100
Partnumber:
IAUC41N06S5L100
Manufacturer:
Infineon Technologies AG
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Trans MOSFET N-CH 60V 41A T/R