IAUT300N10S5N015ATMA1
Partnumber:
IAUT300N10S5N015ATMA1
Manufacturer:
INFINEON TECHNOLOGIES AG
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Trans MOSFET N-CH 100V 300A 9-Pin(8+Tab) HSOF T/R Automotive AEC-Q101