IBC60AQN4896-RENY
Partnumber:
IBC60AQN4896-RENY
Manufacturer:
Artesyn Embedded Power
products.category:
MODULES
Availability:
10000 in stock
Package
Module DC-DC 48VIN 1-OUT 9.6V 60A 642W 7-Pin Quarter-Brick