IC149-144-045-B5
Partnumber:
IC149-144-045-B5
Manufacturer:
Yamaichi Electronics
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Conn QFP Socket SKT 144 POS 0.5mm Solder ST SMD