ICM-MA50H-SS52-1141
Partnumber:
ICM-MA50H-SS52-1141
Manufacturer:
JST Manufacturing
products.category:
Connector
Availability:
10000 in stock
Package
Conn Compact Flash Card HDR 50 POS 1.27mm Solder RA SMD 0.5A Box