ICM3528ER152V
Partnumber:
ICM3528ER152V
Manufacturer:
Vishay
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Common Mode Chokes Dual 1.5kOhm 100MHz 4.5A 0.015Ohm DCR SMD T/R