ID15S33E4GV00LF
Partnumber:
ID15S33E4GV00LF
Manufacturer:
Amphenol Communications Solutions
products.category:
Connector
Availability:
10000 in stock
Package
Conn D-Subminiature F 15 POS 1.37mm Solder RA Thru-Hole 15 Terminal 1 Port