ID1A-6S-2.54SF(81)
Partnumber:
ID1A-6S-2.54SF(81)
Manufacturer:
Hirose Electric Co Ltd
products.category:
Connector
Availability:
10000 in stock
Package
Conn SIM Card SKT 6 POS 2.54mm Solder ST SMD 1A