IDCS2512ER6R8M
Partnumber:
IDCS2512ER6R8M
Manufacturer:
VISHAY
products.category:
C/R/E
Availability:
100000 in stock
Package
Inductor Power Shielded Wirewound 6.8uH 20% 100KHz Ferrite 1.2A 0.065Ohm DCR T/R