IFSC1008ABER100M01
Partnumber:
IFSC1008ABER100M01
Manufacturer:
Vishay
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor Power Shielded Wirewound 10uH 20% 100KHz 0.68A 0.41Ohm DCR 1008 T/R