IH03BQ251K
Partnumber:
IH03BQ251K
Manufacturer:
VISHAY
products.category:
C/R/E
Availability:
100000 in stock
Package
Inductor Filter Wirewound 250uH 10% 1KHz Ferrite 5A 90mOhm DCR RDL Bulk