IHB60T240512
Partnumber:
IHB60T240512
Manufacturer:
Murata Manufacturing
products.category:
MODULES
Availability:
1919 in stock
SKU:
IHB60T240512
Package
Module DC-DC 24VIN 3-OUT 5.1V/12V/12V 12A/2.5A/2.5A 60W 12-Pin Half-Brick