IHLP1212BZER2R2M11
Partnumber:
IHLP1212BZER2R2M11
Manufacturer:
Vishay
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor Power Shielded Wirewound 2.2uH 20% 100KHz Powdered Iron 3A 46mOhm DCR 1212 T/R