IHLP2020CZER100M01
Partnumber:
IHLP2020CZER100M01
Manufacturer:
Vishay
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor Power Shielded Wirewound 10uH 20% 100KHz Powdered Iron 2.5A 164mOhm DCR 2020 T/R