IHLP2525CZER150M5A
Partnumber:
IHLP2525CZER150M5A
Manufacturer:
VISHAY
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Power Choke Shielded Wirewound 15uH 20% 100KHz Powdered Iron 3.7A 0.1059Ohm DCR 2525 Automotive T/R