IHLP2525CZER4R7M11
Partnumber:
IHLP2525CZER4R7M11
Availability:
10000 in stock
Package
Power Choke Shielded Wirewound 4.7uH 20% 100KHz Powdered Iron 6A 0.0334Ohm DCR 2525 T/R