IHLP2525CZER6R8M01
Partnumber:
IHLP2525CZER6R8M01
Manufacturer:
Vishay
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Power Choke Shielded Wirewound 6.8uH 20% 100KHz Powdered Iron 4.5A 0.06Ohm DCR 2525 T/R