IHLP4040DZER220M51
Partnumber:
IHLP4040DZER220M51
Manufacturer:
Vishay
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor Power Shielded Wirewound 22uH 20% 100KHz Powdered Iron 4.1A 75.44mOhm DCR 4040 T/R