IHLP4040DZER3R3M01
Partnumber:
IHLP4040DZER3R3M01
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor Power Shielded Wirewound 3.3uH 20% 100KHz Powdered Iron 10A 14.4mOhm DCR 4040 T/R