IHLP4040DZER4R7M01
Partnumber:
IHLP4040DZER4R7M01
Availability:
100000 in stock
Package
Power Choke Shielded Wirewound 4.7uH 20% 100KHz Powdered Iron 9.5A 0.0165Ohm DCR 4040 T/R