IHLP8787MZER6R8M5A
Partnumber:
IHLP8787MZER6R8M5A
Manufacturer:
Vishay
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor Power Shielded Wirewound 6.8uH 20% 100KHz Powdered Iron 36A 3.09mOhm DCR 8787 Automotive T/R