IHSM4825ER220L
Partnumber:
IHSM4825ER220L
Manufacturer:
Vishay
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor Power Molded Wirewound 22uH 15% 1KHz Ferrite 1.7A 152mOhm DCR 4825 T/R