IKCM30F60GD
Partnumber:
IKCM30F60GD
Manufacturer:
Infineon Technologies AG
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
IPM IGBT 600V 30A 24-Pin MDIP Tube