IL-312-A50S-VF-A1
Partnumber:
IL-312-A50S-VF-A1
Manufacturer:
Japan Aviation Electronics Industry
products.category:
Connector
Availability:
10000 in stock
Package
Conn Board to Board RCP 50 POS 0.5mm Solder ST SMD