IL-AG5-30PK-D3T2-LB
Partnumber:
IL-AG5-30PK-D3T2-LB
Manufacturer:
Japan Aviation Electronics Industry, Ltd
products.category:
Connector
Availability:
10000 in stock
Package
Conn Shrouded Header HDR 30 POS 2.5mm Solder ST Thru-Hole Automotive