IL-G-10P-S3T2-SA
Partnumber:
IL-G-10P-S3T2-SA
Manufacturer:
Japan Aviation Electronics Industry, Ltd
products.category:
Connector
Availability:
10000 in stock
Package
Conn Wire to Board PIN 10 POS 2.5mm Solder ST Thru-Hole