IL-Y-2S-S15C3
Partnumber:
IL-Y-2S-S15C3
Manufacturer:
Japan Aviation Electronics Industry
products.category:
Connector
Availability:
10000 in stock
Package
Conn Housing RCP 2 POS 1.5mm Crimp ST Cable Mount