IL-Z-12PL-SMTYE-R1500
Partnumber:
IL-Z-12PL-SMTYE-R1500
Manufacturer:
Japan Aviation Electronics Industry
products.category:
Connector
Availability:
10000 in stock
Package
Conn Wire to Board HDR 12 POS 1.25mm Solder RA SMD