IL-Z-15S-S125C3
Partnumber:
IL-Z-15S-S125C3
Manufacturer:
Japan Aviation Electronics Industry, Ltd
products.category:
Connector
Availability:
10000 in stock
Package
Conn Housing RCP 15 POS 1.25mm Crimp ST Cable Mount