IL-Z-6S-S125C3
Partnumber:
IL-Z-6S-S125C3
Manufacturer:
Japan Aviation Electronics Industry Limited
products.category:
Connector
Availability:
10200 in stock
Package
CONN RCPT 1.25MM 6POS CBL MNT