IL-Z-9S-S125C3
Partnumber:
IL-Z-9S-S125C3
Manufacturer:
Japan Aviation Electronics Industry, Ltd
products.category:
Connector
Availability:
3000 in stock
SKU:
IL-Z-9S-S125C3
Package
Conn Housing RCP 9 POS 1.25mm Crimp ST Cable Mount