IMA-S1000-24-YYPLI
Partnumber:
IMA-S1000-24-YYPLI
Manufacturer:
Delta Electronics
products.category:
Industrial control
Availability:
10000 in stock
Package
AC/DC Power Supply Single-OUT 24V 42A 1000W 14-Pin