IPA65R650CE
Partnumber:
IPA65R650CE
Manufacturer:
Infineon Technologies AG
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
Trans MOSFET N-CH 650V 7A 3-Pin(3+Tab) TO-220FP Tube