IPB120N04S4-01
Partnumber:
IPB120N04S4-01
Manufacturer:
INFINEON
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
Trans MOSFET N-CH 40V 120A Automotive 3-Pin(2+Tab) D2PAK T/R