IPB120N04S4-02
Partnumber:
IPB120N04S4-02
Manufacturer:
Infineon Technologies AG
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Trans MOSFET N-CH 40V 120A Automotive 3-Pin(2+Tab) D2PAK T/R