IPB120P04P4L03ATMA1
Partnumber:
IPB120P04P4L03ATMA1
Manufacturer:
Infineon Technologies AG
Availability:
10000 in stock
Package
Trans MOSFET P-CH 40V 120A Automotive 3-Pin(2+Tab) D2PAK T/R